Dzień dobry! Nazywam się Justyna i jestem doradcą ds podróży.

Specjalizuje się w koordynowaniu działań, mających na celu utrzymanie wysokiej jakości trwałych relacji z klientami a także parterami strategicznymi. Wieloletnia praca w biurze podróży o doświadczenie zdobyte podczas służbowych i prywatnych wyjazdów pomagają mi w dobraniu klientom optymalnej oferty tak aby wybrane wakacje okazały się wakacjami Waszych marzeń.

Otwarta i sympatyczna ,szybko nawiązująca kontakt z drugim człowiekiem. Mocne cechy: z pewnością wytrwałe dążenie do celu i cierpliwość. Największą satysfakcją z pracy jest dla mnie zadowolenie klientów.

Ekspert d/s wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii oraz w wyjazdach do Egiptu, Turcji, Malty, Grecji ,Hiszpanii, Maroka, Cypru, Chorwacji, Bułgarii ,Tunezji, Włoch oraz kierunków egzotycznych tj ( Dominikana, Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Indonezja, Meksyk, Tajlandia)

 

Zapraszam Was do kontaktu. Chcę być w Waszych oczach wierną pasjonatką w kreowaniu autentycznej radości, wynikającej z poznawania świata oraz dzielenia się fascynacjami z rodziną i przyjaciółmi.

 

 
Umów się wcześniej na wizytę
pon-pt 09:00-19:00
sob  10:00-13:00

 

Rezerwacje| Obsługa klienta:

Telefon +48730306800

e-mail: biuro@marzenianamiare.pl

 

Biuro Podróży marzenianamiare.pl Lublin

ul. Dunikowskiego 15/ 62

20-425 Lublin

NIP: 712- 234-64-82

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500