Dzień dobry! Nazywam się Justyna i jestem doradcą ds podróży.

Specjalizuje się w koordynowaniu działań, mających na celu utrzymanie wysokiej jakości trwałych relacji z klientami a także parterami strategicznymi. Wieloletnia praca w biurze podróży o doświadczenie zdobyte podczas służbowych i prywatnych wyjazdów pomagają mi w dobraniu klientom optymalnej oferty tak,aby wybrane wakacje okazały się wakacjami Waszych marzeń.

Otwarta i sympatyczna,szybko nawiązująca kontakt z drugim człowiekiem. Mocne cechy: z pewnością wytrwałe dążenie do celu i cierpliwość. Największą satysfakcją z pracy jest dla mnie zadowolenie klientów.

Ekspert ds wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii oraz w wyjazdach do Egiptu,Turcji, Malty, Grecji ,Hiszpanii,Maroka,Cypru,Chorwacji,Bułgarii ,Tunezji, Włoch oraz kierunków egzotycznych tj ( Dominikana, Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indonezja, Meksyk, Tajlandia)

 

Zapraszam Was do kontaktu.Chcę być w Waszych oczach wierną pasjonatką w kreowaniu autentycznej radości,wynikającej z poznawania świata oraz dzielenia się fascynacjami z rodziną i przyjaciółmi.

 

Umów się wcześniej na wizytę
pon-pt 09:00-19:00

sob 09:00-16:00

Obsługa on-line  pon-sob  08:00- 21:00

 

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa zapytania.

 

Rezerwacje | Obsługa klienta:

Tel/ WApp 730306800

e-mail: biuro@marzenianamiare.pl

 

 

 

 

Biuro Podróży marzenianamiare.pl Lublin

ul.Dunikowskiego 15/ 62

20-425 Lublin

NIP: 712- 234-64-82

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500