Biuro Podróży Lublin

Pasja i Nowoczesność

Dlaczego pasja,bo właśnie ona sprawiła, że w 2015 roku wyszłam naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują innowacyjnego systemu doradztwa turystycznego.Wieloletnia fascynacja odkrywaniem świata pozwala mi na lepsze zrozumienie Państwa potrzeb. To co mnie wyróżnia to świeże podejście do tematu wakacyjnych propozycji wycieczkowych.Nie spotkacie u mnie Państwo, tych samych, cyklicznie powtarzanych ofert. Moja praca oparta jest na systemach posiadających bogatą bazę danych, co pozwala na nowoczesne łączenie wczasów oraz czyni moje biuro, bardziej elastycznym i tańszym. Dla wiernych pakietom wyjazdowym klientów przygotowałam rozsądne rozwiązanie, oparte na solidnej współpracy z największymi w światowej branży turystycznej tour operatorami.

Indywidualizm,zrozumienie potrzeb klienta

Nie jestem typowym biurem podróży i staram się podążać własną ścieżką. Pragnę wzbudzić Państwa zaufanie i otworzyć wyobraźnię na poznanie nowych kultur, smaków i zapachów. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie przyczynią się do realizacji niejednego marzenia. Preferuję indywidualne podejście do każdego klienta i jego wizji dotyczącej wyjazdu. Państwa priorytety są uwzględniane przez mnie w pierwszej kolejności, dlatego też wakacje organizowane przez moje biuro z pewnością sprostają wymaganiom moich klientów.

Obsesja na punkcie klienta

Moim priorytetem jest człowiek. Jestem zafascynowana ludźmi, poznawaniem ich zamiłowań oraz pasji. Dzięki temu skutecznie pomagam Wam w kreacji różnego rodzaju wyjazdów turystycznych. Najlepszą nagrodą za moją pracę będą z pewnością uśmiechy na opalonych twarzach i błysk w oku, który nazywam żartobliwie "błyskiem podróżnika". Dlaczego obsesja? Ponieważ pragnę działać dla ludzi i przyczyniać się do uśmiechu na ich twarzach. Od zawsze moim motorem napędzającym są satysfakcja klienta oraz niewymuszony plan biznesowy realizowany zgodnie z misją i etyką firmy.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500