Twój doradca

Justyna

specjalizuje się w koordynowaniu działań, mających na celu utrzymanie wysokiej jakości trwałych relacji z klientami a także parterami strategicznymi. Wieloletnia praca w biurze podróży o doświadczenie zdobyte podczas służbowych i prywatnych wyjazdów pomagają mi w dobraniu klientom optymalnej oferty tak,aby wybrane wakacje okazały się wakacjami Waszych marzeń.

Otwarta i sympatyczna,szybko nawiązująca kontakt z drugim człowiekiem. Mocne cechy: z pewnością wytrwałe dążenie do celu i cierpliwość. Największą satysfakcją z pracy jest dla mnie zadowolenie klientów.

Ekspert ds wyjazdów narciarskich do Włoch i Austrii oraz w wyjazdach do Egiptu,Turcji, Malty, Grecji ,Hiszpanii,Maroka,Cypru,Chorwacji,Bułgarii ,Tunezji, Włoch oraz kierunków egzotycznych tj ( Dominikana, Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indonezja, Meksyk, Tajlandia)

 

Zapraszam Was do kontaktu.Chcę być w Waszych oczach wierną pasjonatką w kreowaniu autentycznej radości,wynikającej z poznawania świata oraz dzielenia się fascynacjami z rodziną i przyjaciółmi.