O nas

Pasja i Nowoczesność

Dlaczego pasja ? Bo to właśnie ona sprawiła, że w 2015 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują innowacyjnego systemu doradztwa turystycznego. Wieloletnia fascynacja odkrywaniem świata pozwala nam na lepsze zrozumienie Państwa potrzeb. To co nas wyróżnia to świeże podejście do tematu wakacyjnych propozycji wycieczkowych. Nie spotkacie u nas Państwo, tych samych, cyklicznie powtarzanych ofert. Nasza praca oparta jest na systemach posiadających bogatą bazę danych, co pozwala na nowoczesne łączenie wczasów oraz czyni nasze biuro, bardziej elastycznym i tańszym. Dla wiernych pakietom wyjazdowym klientów przygotowaliśmy rozsądne rozwiązanie, oparte na solidnej współpracy z największymi w światowej branży turystycznej tour operatorami.

Indywidualizm ,Zrozumienie potrzeb klienta

Nie jesteśmy typowym biurem podróży i staramy się podążać własną ścieżką. Pragniemy wzbudzić Państwa zaufanie i otworzyć wyobraźnię na poznanie nowych kultur, smaków i zapachów. Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie przyczynią się do realizacji niejednego marzenia. Preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta i jego wizji dotyczącej wyjazdu. Państwa priorytety są uwzględniane przez nas w pierwszej kolejności, dlatego też wakacje organizowane przez nasze biuro z pewnością sprostają wymaganiom naszych klientów.

Obsesja na punkcie klienta

Naszym priorytetem jest człowiek. Jesteśmy zafascynowani ludźmi, poznawaniem ich zamiłowań oraz pasji. Dzięki temu skutecznie pomożemy Wam w kreacji różnego rodzaju wyjazdów turystycznych. Najlepszą nagrodą za naszą pracę będą z pewnością uśmiechy na opalonych twarzach i błysk w oku, który nazywamy żartobliwie "błyskiem podróżnika". Dlaczego obsesja? Ponieważ pragniemy działać dla ludzi i przyczyniać się do uśmiechu na ich twarzach. Od zawsze naszym motorem napędzającym są satysfakcja klienta oraz niewymuszony plan biznesowy realizowany zgodnie z misją i etyką firmy.